איפה למצוא אהבה לחיים

מאת: Lee Tom Dotan

מחקרית הוכח שדמיון בין בני הזוג הוא הדרך הכי טובה לאבחן סיכויים לזוגיות מאושרת. לכן קהל היעד שלכם צריך להיות מורכב בדרך כלל מאנשים שיש להם נקודות דמיון אליכם. אם תמשיכו ללכת רק למפגשי פנויים-פנויות או להשתמש רק באתרי הכרויות ככלי למציאת זוגיות אתם מפספסים את ההזדמנות להכיר מישהו בדיוק כמוכם. זה ההבדל בין לנסות לדוג בים דג מסוג טונה, לעומת ללכת לבריכה בה מגדלים דגי טונה ולנסות לדוג שם.

יש שפע של אירועים, מקומות ומפגשים שם אתם יכולים להכיר את הטיפוס שלכם – אתם רק צריכים להיות עם היד על הדופק ולוודא שלפחות פעם או בשבוע אתם יוצאים מהבית ונתקלים באנשים חדשים.

דוגמאות לאיפה אתם יכולים לפגוש טיפוסים כמוכם:

טיפוסים ספורטיביים – חדר כושר, קבוצות ריצה, פורום אינטרנטי לרוכבי אופנים, מועדונים של ספורט אתגרי, בפארק או בטיילת, שיעור יוגה או פילאטיס, מגרשי ספורט, קורסי אומנויות לחימה, מרתון , תחרויות בסגנון איש הברזל…

טיפוסים רוחניים – בסדנאות והרצאות בנושאים כמו תקשור, קבלה, מיסטיקה ואסטרולוגיה,  בפסטיבלים מיוחדים , בחנויות המתמחות בתחום, בערבי מבוא לחוגים בנושא, במקומות קדושים, בקורסים של רפואה אלטרנטיבית, בחוגי בית בנושאים רוחניים,  בערבי מדיטציה, באשרם, בבית כנסת…

טיפוסים עסקיים – בקורסים על שיווק, השקעות או נדל"ן, במפגשי נטוורקינג, במסעדות באזורי הייטק, בכנסים, בקבוצות עסקיות בפייסבוק, אירועי ספיד דייט עסקי, בלובי של בית מלון בו מתרחש כנס בנושא עסקים, בהרצאות לקהל הרחב בנושאים עסקיים…

חובבי טיולים– טיולים מאורגנים בארץ או בחו"ל, טיולי ג'יפים וטרקטורונים, בשבילים המיועדים לטיול,  באכסניות,  בפורומים, אתרים וקבוצות בפייסבוק העוסקות בטיולים, בהפלגות, בחנויות לציוד למטיילים…

חובבי קריאה – בספריה הציבורית, בערבי קריאה, בהשקות של ספרים, בחנויות ספרים, בחוג קריאה בייתי (אתם מוזמנים לארגן אחד), בסדנא לכתיבה יוצרת, בערבי שירה.

חובבי תרבות – בסינמטק, בסדנא לכתיבה יוצרת, בקורס למשחק, במוזאון, בהקרנות בכורה, בצילומים לתוכנית טלוויזיה, בערבי חובבים, במוזיאון, בקונצרט, בפסטיבלים של מדע מדיוני, בערבי משחקי חברה, באירועי פלאש-מוב (ריקודיים המוניים המצולמים ליו טיוב) פתיחות של תערוכות, טעימות יין.

טיפוסים מעורבים חברתית– אירוע צדקה, מסע תעמולה פוליטי, עמותות, הפגנות, התנדבות בבית חולים, ערבי התרמה, בקבוצות בפייסבוק שקוראות למעורבות חברתית.

באירועים כאלו אתם לא חייבים להתיידד רק עם בני המין השני. יכול להיות שתצאו לאירוע שכזה ולא תראו שם אף אחד שהוא לטעמכם. עדין הערב יכול ללהחשב כהצלחה אם תתיידדו עם אנשים אחרים באירוע. רוב הסיכויים שאם הם למשל חובבי קריאה ונפגשתם בהשקה של ספר שיש להם חברים נוספים חובבי קריאה כמוכם שלא הצליחו להגיע להשקה הספציפית הזאת. אתם מוזמנים לבלות בחברתם ובשלב מסוים לספר – בצורה מאד טבעית שאתם כרגע מחפשים זוגיות ותשמחו אם במקרה יש להם מישהו שהם ישמחו להכיר לכם. תתפלאו, אבל אם רק תבקשו הרבה אנשים ישמחו לפתוח את "פנקס הטלפונים" שלהם ולעזור לכם למצוא אהבה.

מופיע בקטגוריות: מאמרים

הוספת תגובה