אתם צריכים אהבה חדשה

מאת: Lee Tom Dotan

אם אתם קוראים את המאמר הזה כנראה שגם אתם מאוד רוצים להכניס אהבה חדשה לחיים שלכם.
אולי גם לכם סיפרו שאם רוצים משהו מספיק בסוף הוא יתגשם. הבעיה היא שהחיים הוכיחו לכם אחרת – הרי אני בטוחה שאתם לא רוצים להיות לבד ושמתחשק לכם ללכת לישון בלילה עם מישהו שאוהב אתכם מכל הלב.

אבל לרצות בלבד זה לא מספיק כדי למצוא את אהבת חייכם. ישנם כמה מחסומים שעוצרים אתכם ומשאירים אתכם בודדים ובלי זוגיות יציבה. מדובר בדרך כלל בחששות ופחדים פסיכולוגים שאפשר להתגבר בקלות אם עושים שינוי מחשבתי וגם אם משנים את הגישה שלכם בנוגע לדייטים.

נתחיל באויבת הכי נוראית, הכי אכזרית שרוב האנשים הרווקים לא התחתנו בעיקר בגללה:

במפתיע האויבת הכי גדולה שלכם בדרך לאהבה חדשה היא לא איזו מישהו או מישהי יפיפיים חכמים ומקסימים במיוחד שיבואו לגנוב מכם את אהבת חייכם.

תתפלאו, אבל האויבת הכי גדולה שלכם בדרך לאהבה חדשה היא הפיג'מה שלכם!

הפיג'מה היא כמובן רק סמל לשגרה היומיומית שיש להרבה אנשים – בבוקר קמים, הולכים לעבודה, חוזרים בערב, מחליפים לפיג'מה או לטרנינג ישן ואז מתרסקים בעייפות מול הטלוויזיה או מול המחשב… אולי פעם בשבוע הם יוצאים לשתות עם חברים וגם אז הם לא מנצלים את ההזדמנות, לא מדברים עם אף אחד, וחוזרים הביתה לבד…

הכי נוח לשבת בבית עם הפיג'מה ולא לעשות כלום. אבל חוסר העשייה והתמכרות לשגרה הם הגורמים העיקריים לתופעת הבדידות. אבל, אם אתם רוצים אהבה חדשה תצטרכו להיות אקטיביים ולהתחיל לפעול – לצאת מהבית, לגשת, להתחיל לדבר, לצאת לדייטים, לקחת מספרי טלפון… בקיצור, כדי להגיע לתוצאות תצטרכו להתאמץ.

אני אגלה לכם סוד – הרבה יותר כיף להתכרבל עם אהבה חדשה מאשר עם פיג'מה ישנה.

אז למה אתם לא בעשייה?

האמת היא שאתם לכאורה מרוויחים מחוסר העשייה: כשאתם לא מתחילים עם בני המין השני אתם לא נפגעים, לא נדחים, וליבכם לא נשבר. אבל לרווח הזה יש מחיר אתם נשארים לבד! אתם לא מכירים והזדמנויות לאהבה חולפות על פניכם…

זה מחיר שאני לא מוכנה שתשלמו!

תבינו, מה שאתם בוחרים לא לעשות חשוב בדיוק באותה מידה כמו מה שאתם כן בוחרים לעשות. גם להיות בחוסר עשייה זאת בחירה שהתוצאות שלה הם הרבה יותר הרסניות לטווח הרחוק מלנסות ולקבל כמה סירובים בדרך. אתם לא יכולים להתכרבל עם האגו שלכם בלילה, או ללכת איתו יד ביד בשקיעה. ותרו על מחשבות כמו "אני אעשה את זה בהזדמנות אחרת" שאיכשהו לעולם לא מגיעה – הזמן לפעולה הוא היום ועכשיו!

אם תחליטו לשנות גישה ולעשות כל יום משהו למען חיי האהבה שלכם מהר מאד תשימו לב שדברים מתחילים להשתנות לטובה ותצליחו למגנט אהבה – הגורל עוזר רק לאנשים שעוזרים לעצמם.

___________________________________________

רון 37, מהנדס תוכנה:

"אני עובד מאד קשה, אני יוצא מהבית בשבע וחצי בבוקר כדי להספיק להגיע לעבודה בשמונה וחצי. אם יש לי מזל אני מסיים את יום העבודה לקראת שבע בערב ועד שאני מגיע הביתה זה כבר שמונה ואז אני כבר מחוק מעייפות נמרח מול הטלוויזיה ואין לי כוח לצאת.

בחברה בה אני עובד אין כמעט בנות ורוב החברים שלי כבר נשואים, ככה שגם אם התחשק לי לצאת כדי להכיר לא היה לי עם מי.

בסופו של דבר הבנתי שאם אני לא אפנה זמן למציאת זוגיות זה פשוט לא יקרה ואני אשאר לבד. ביקשתי מהבוס שלי לצאת פעם בשבוע יותר מוקדם מהעבודה והתחלתי לצאת לבדי  לאירועים ומפגשים בהם אפשר להכיר נשים.

לפני חודשיים הלכתי להרצאה על תזונה ואורח חיים בריא ופגשתי מישהי שעושה לי את זה בגדול, אם לא הייתי יוצא מהבית כנראה שבחיים לא הייתי פוגש אותה…" 

___________________________________________

שיגרה מנוונת אותנו לתוך חיים אוטומטיים שהדבר היחיד שמתחלף בהם הוא התאריך. לכן, עליכם להיות מודעים למה שאתם עושים ולהקפיד להתרענן, להתחדש ולשנות. הביטחון העצמי שלכם יגדל ככל שתתנסו בדברים חדשים. הפחד שלכם ממצבים חדשים ירד דרמטית. אם קשה לכם תתחילו בקטן. גם שינויים מינוריים יכולים להתגלות כמשמעותיים בהמשך הדרך ולעשות את כל ההבדל בין להיות ביחד ללהישאר לבד..

 

מופיע בקטגוריות: מאמרים
תגיות: , , , ,

הוספת תגובה