לא מבינה גברים!

מאת: Lee Tom Dotan

שני, 25 תל אביב

"אני לא מבינה גברים!  יצאתי עם איזה עורך דין מקסים שהכרתי בג'י דייט, ישבנו כל הערב בבר והכימיה הייתה בשמיים, לא יכולנו להוריד את העיניים אחד מהשנייה, ולא הפסקנו לדבר,  סגרו את הבר מוקדם יחסית כשהיינו באמצע נושא ממש מעניין אז הוא הציע שנזרום אליו הביתה, בקיצור דבר הוביל לדבר ובילינו את הלילה ביחד במיטה – מאז לא שמעתי ממנו. למה?"

שני שלום

ברוכה הבאה למועדון הסטוצים… רבות וטובות לפנייך "זרמו" עם בחורים מוצלחים, נהדרים ומקסימים למיטה כי הם הרגישו שזה נכון ואחר כך התאכזבו לגלות שהסיפור נגמר בסטוץ ולא בקשר רציני.

גם אני שמעתי על הזוגות שעשו סקס לוהט בדייט ראשון והיום הם נשואים באושר ועושר (אפילו נתקלתי פעם בזוג נשוי שהכירו באורגיה – סיפור אמתי והשמות שמורים בבטחה במערכת ) אבל הם היוצאים מן הכלל

יש סיבה למה כמעט כל המחקרים שנעשו על דייטים ממליצים לא לעשות סקס בדייט ראשון – ותתפלאי הסיבות הן ביולוגיות אבולוציוניות ולא מבוססות על שמרנות או על הצורך של הגבר "לכבוש".

הרבה גברים נוטים לאבד עניין באישה ששכבו איתה בדייט ראשון .

באופן כללי זה לא כי הם מניאקים, אלו גברים שבאמת מחפשים קשר רציני אבל לגברים יש מנגנון פיזיולוגי שגורם לירידה דרסטית ברמות הטסטוסטרון שלהם אחרי הסקס שגורמת להם לעייפות ולאובדן משיכה כלפייך.

כאשר רגשות אמתיים מעורבים בעניין – הורמונים כמו אוקסטיצין (הורמון ההתאהבות) משתחררים בדם בזמן הסקס ומפצים על הירידה הדרסטית בטסטוסטרון ומשאירים את הגבר בעניין גם אחרי הסקס.

הבעיה היא שבדרך כלל רוב הגברים לא באמת מתאהבים אחרי ערב אחד לכן אחרי סקס ללא רגש הם נשארים מרוקנים ולא בקטע שלך.

לסיכום בהנחה שאת יוצאת לדייט על מנת למצוא קשר רציני או אהבה, תנסי לא להיכנס למיטה. מחקר חדש שנעשה באמריקה מגלה שפחות מ 1 אחוזים מהזוגות הנשואים בעולם המערבי עשו סקס בדייט ראשון – למה לך ללכת נגד הסטטיסטיקה…

מחזיקה לך אצבעות ואני כאן לענות על כל שאלה

רק אהבה

לי

הוספת תגובה