לגעת או לא לגעת? זאת השאלה!

מאת: Lee Tom Dotan

חמדת, בת 25 מירושלים, שואלת: אני לעולם לא שוכבת עם בחורים בדייט הראשון. האמת היא שאני גם לא מתנשקת בדייט הראשון כדי לא ליצור רושם זול, הרי אני רוצה למצוא זוגיות ולא סתם סטוץ. אבל… לפעמים הבחור ממש מוצא חן בעיניי וממש בא לי לנשק אותו. מה לעשות? אני לא רוצה לצאת בחורה ש”נותנת”.

 

שלום חמדת,

את מעלה סוגיה מאוד מעניינת. הרבה נשים וגם אחוזים מפתיעים מהגברים שמחפשים קשר רציני מתלבטים בסוגיות המגע בדייט הראשון. את אולי תופתעי אבל אני דווקא מאוד ממליצה על מגע קליל בדייט ראשון, ואם אפשר להחליף גם כמה נשיקות – אפילו יותר טוב!

 

למה?

בואי נתחיל מההתחלה: מה ההבדל בעצם בין דייט לבין סתם פגישה עם ידיד?

התשובה היא רגש.

בפגישה בין ידידים אנחנו בעיקר מפעילים את המוח, בדייט אנחנו רוצים להפעיל גם את הלב. אם בדייט יש שיחה חביבה אבל אין מתח מיני או תשוקה באוויר, סביר להניח שלא יהיה דייט שני… חשוב להדגיש שאני ממש לא ממליצה לעשות סקס בדייט ראשון. מחקרים מראים שפחות מאחד אחוז מהאנשים הנשואים עשו סקס בדייט הראשון שלהם. לעומת זאת ליטופים קלילים במקומות תמימים כמו הפנים, השיער, הידיים ונשיקות עדינות שלא נסחפות למשהו אירוטי מדי, הופכים את האווירה לאינטימית, רגשית ומסעירה יותר.

כמובן שהתשובה שלי נוגעת רק למקרים בהם את רוצה לגעת ושיגעו בך! אל תתני לאף אחד לעשות דברים שאת לא מוכנה להם. היי תמיד שלמה עם מה שאת עושה, ואם לא מתאים שלא ידחקו אותך למקומות בהם את לא מרגישה בנוח. חשוב לי גם לציין שאם את דתייה או מסורתית כמובן ששווה ללכת עם האמונה שלך ולא לגעת. הגבר שמולך יעריך אותך הרבה יותר אם את שלמה אם עצמך ועם מה שאת מאמינה בו, ואם הוא מחפש קשר רציני עם אישה מסורתית אני בטוחה שההתאפקות תבוא גם מצדו. רק אהבה, ובהצלחה, לי

הוספת תגובה